ƒoƒXŽž•\ŒŸõTopƒy[ƒW‚Ö“S“¹Žž•\‚Ö  
0749-22-3306
bus@ohmitetudo.co.jp
’â—¯Š–¼‚©‚ç’T‚· ˜Hü‚Ì‘S‚Ä‚ÌŽž‚ð•\Ž¦


˜Hü–¼FŒÎŠÝü “újƒ_ƒCƒ„

‰˜H
’â—¯Š–¼ 1 2 3 4 5 6 7 8
•l‘å’Ã 8:40 10:40 11:40 13:40 14:40 16:40 17:40 18:40
•l’¬ 8:41 10:41 11:41 13:41 14:41 16:41 17:41 18:41
‹ž’¬’Ê‚è 8:42 10:42 11:42 13:42 14:42 16:42 17:42 18:42
‘å’Éw 8:45 10:45 11:45 13:45 14:45 16:45 17:45 18:45
Œ§’¡‘O 8:47 10:47 11:47 13:47 14:47 16:47 17:47 18:47
¼ƒPŽ}’¬ 8:48 10:48 11:48 13:48 14:48 16:48 17:48 18:48
¤H‰ï‹cŠ‘Oi‘å’Áj 8:50 10:50 11:50 13:50 14:50 16:50 17:50 18:50
‘å’ϐ‘Oiƒpƒ‹ƒR‘Oj 8:51 10:51 11:51 13:51 14:51 16:51 17:51 18:51
‹`’‡Ž›i¼•‘å’ÃVƒ‡ƒbƒsƒ“ƒOƒZƒ“ƒ^[‘Oj 8:54 10:54 11:54 13:54 14:54 16:54 17:54 18:54
”nê‚P’š–ÚŒ§—§‘̈çŠÙ‘O 8:55 10:55 11:55 13:55 14:55 16:55 17:55 18:55
¼ƒm¯i‚Ñ‚íŒÎ‘å’ÃvƒŠƒ“ƒXƒzƒeƒ‹‘Oj 8:56 10:56 11:56 13:56 14:56 16:56 17:56 18:56
–؂̉º’¬ 8:57 10:57 11:57 13:57 14:57 16:57 17:57 18:57
ŠÛ‚Ì“à’¬ 8:58 10:58 11:58 13:58 14:58 16:58 17:58 18:58
‘VŠŒö‰€ 8:59 10:59 11:59 13:59 14:59 16:59 17:59 18:59
–{ŠÛ’¬ 9:00 11:00 12:00 14:00 15:00 17:00 18:00 19:00
’†‚̏¯ 9:00 11:00 12:00 14:00 15:00 17:00 18:00 19:00
Œä“aƒP•l 9:01 11:01 12:01 14:01 15:01 17:01 18:01 19:01
‰q¶‰ÈŠwƒZƒ“ƒ^|‘O 9:02 11:02 12:02 14:02 15:02 17:02 18:02 19:02
ƒ[ƒ€Ž ‰ê‘O 9:03 11:03 12:03 14:03 15:03 17:03 18:03 19:03
ÎŽR‰w 9:08 11:08 12:08 14:08 15:08 17:08 18:08 19:08


•œ˜H
’â—¯Š–¼ 1 2 3 4 5 6 7 8
ÎŽR‰w 8:10 10:10 11:10 13:10 14:10 16:10 17:10 18:10
ƒ[ƒ€Ž ‰ê‘O 8:11 10:11 11:11 13:11 14:11 16:11 17:11 18:11
‰q¶‰ÈŠwƒZƒ“ƒ^|‘O 8:12 10:12 11:12 13:12 14:12 16:12 17:12 18:12
Œä“aƒP•l 8:13 10:13 11:13 13:13 14:13 16:13 17:13 18:13
’†‚̏¯ 8:14 10:14 11:14 13:14 14:14 16:14 17:14 18:14
–{ŠÛ’¬ 8:15 10:15 11:15 13:15 14:15 16:15 17:15 18:15
‘VŠŒö‰€ 8:16 10:16 11:16 13:16 14:16 16:16 17:16 18:16
ŠÛ‚Ì“à’¬ 8:17 10:17 11:17 13:17 14:17 16:17 17:17 18:17
–؂̉º’¬ 8:18 10:18 11:18 13:18 14:18 16:18 17:18 18:18
¼ƒm¯i‚Ñ‚íŒÎ‘å’ÃvƒŠƒ“ƒXƒzƒeƒ‹‘Oj 8:19 10:19 11:19 13:19 14:19 16:19 17:19 18:19
”nê‚P’š–ÚŒ§—§‘̈çŠÙ‘O 8:20 10:20 11:20 13:20 14:20 16:20 17:20 18:20
‹`’‡Ž›i¼•‘å’ÃVƒ‡ƒbƒsƒ“ƒOƒZƒ“ƒ^[‘Oj 8:21 10:21 11:21 13:21 14:21 16:21 17:21 18:21
‘å’ϐ‘Oiƒpƒ‹ƒR‘Oj 8:22 10:22 11:22 13:22 14:22 16:22 17:22 18:22
¤H‰ï‹cŠ‘Oi‘å’Áj 8:23 10:23 11:23 13:23 14:23 16:23 17:23 18:23
¼ƒPŽ}’¬ 8:24 10:24 11:24 13:24 14:24 16:24 17:24 18:24
Œ§’¡‘O 8:25 10:25 11:25 13:25 14:25 16:25 17:25 18:25
‘å’Éw 8:27 10:27 11:27 13:27 14:27 16:27 17:27 18:27
‹ž’¬’Ê‚è 8:28 10:28 11:28 13:28 14:28 16:28 17:28 18:28
•l’¬ 8:29 10:29 11:29 13:29 14:29 16:29 17:29 18:29
•l‘å’Ã 8:36 10:36 11:36 13:36 14:36 16:36 17:36 18:36
•½¬29”N8ŒŽ1“úi‰Îj ‰ü³





Copyright(C) OhmiRailway Corporation. All rights reserved.