ƒoƒXŽž•\ŒŸõTopƒy[ƒW‚Ö“S“¹Žž•\‚Ö  
0749-22-3306
bus@ohmitetudo.co.jp
’â—¯Š–¼‚©‚ç’T‚· ˜Hü‚Ì‘S‚Ä‚ÌŽž‚ð•\Ž¦


˜Hü–¼FŒÎŠÝü “újƒ_ƒCƒ„

‰˜H
’â—¯Š–¼ 1 2 3 4
•l‘å’Ã 8:40 13:00 17:10 18:30
•l’¬ 8:41 13:01 17:11 18:31
‹ž’¬’Ê‚è 8:42 13:02 17:12 18:32
‘å’Éw 8:45 13:05 17:15 18:35
Œ§’¡‘O 8:46 13:06 17:16 18:36
¼ƒPŽ}’¬ 8:47 13:07 17:17 18:37
¤H‰ï‹cŠ‘Oi‘å’Áj 8:49 13:09 17:19 18:39
‘å’ϐ‘Oiƒpƒ‹ƒR‘Oj 8:50 13:10 17:20 18:40
‹`’‡Ž›i¼•‘å’ÃVƒ‡ƒbƒsƒ“ƒOƒZƒ“ƒ^[‘Oj 8:54 13:14 17:24 18:44
”nê‚P’š–ÚŒ§—§‘̈çŠÙ‘O 8:54 13:14 17:24 18:44
¼ƒm¯i‚Ñ‚íŒÎ‘å’ÃvƒŠƒ“ƒXƒzƒeƒ‹‘Oj 8:55 13:15 17:25 18:45
–؂̉º’¬ 8:56 13:16 17:26 18:46
ŠÛ‚Ì“à’¬ 8:57 13:17 17:27 18:47
‘VŠŒö‰€ 8:59 13:19 17:29 18:49
–{ŠÛ’¬ 9:00 13:20 17:30 18:50
’†‚̏¯ 9:00 13:20 17:30 18:50
Œä“aƒP•l 9:01 13:21 17:31 18:51
‰q¶‰ÈŠwƒZƒ“ƒ^|‘O 9:02 13:22 17:32 18:52
ƒ[ƒ€Ž ‰ê‘O 9:02 13:22 17:32 18:52
ÎŽR‰w 9:08 13:28 17:38 18:58


•œ˜H
’â—¯Š–¼ 1 2 3 4
ÎŽR‰w 8:05 11:20 16:30 17:50
ƒ[ƒ€Ž ‰ê‘O 8:06 11:21 16:31 17:51
‰q¶‰ÈŠwƒZƒ“ƒ^|‘O 8:07 11:22 16:32 17:52
Œä“aƒP•l 8:08 11:23 16:33 17:53
’†‚̏¯ 8:08 11:23 16:33 17:53
–{ŠÛ’¬ 8:08 11:23 16:33 17:53
‘VŠŒö‰€ 8:11 11:26 16:36 17:56
ŠÛ‚Ì“à’¬ 8:11 11:26 16:36 17:56
–؂̉º’¬ 8:12 11:27 16:37 17:57
¼ƒm¯i‚Ñ‚íŒÎ‘å’ÃvƒŠƒ“ƒXƒzƒeƒ‹‘Oj 8:13 11:28 16:38 17:58
”nê‚P’š–ÚŒ§—§‘̈çŠÙ‘O 8:14 11:29 16:39 17:59
‹`’‡Ž›i¼•‘å’ÃVƒ‡ƒbƒsƒ“ƒOƒZƒ“ƒ^[‘Oj 8:16 11:31 16:41 18:01
‘å’ϐ‘Oiƒpƒ‹ƒR‘Oj 8:16 11:31 16:41 18:01
¤H‰ï‹cŠ‘Oi‘å’Áj 8:17 11:32 16:42 18:02
¼ƒPŽ}’¬ 8:18 11:33 16:43 18:03
Œ§’¡‘O 8:19 11:34 16:44 18:04
‘å’Éw 8:21 11:36 16:46 18:06
‹ž’¬’Ê‚è 8:22 11:37 16:47 18:07
•l’¬ 8:23 11:38 16:48 18:08
•l‘å’Ã 8:31 11:46 16:56 18:16
•½¬29”N10ŒŽ1“úi“új ‰ü³





Copyright(C) OhmiRailway Corporation. All rights reserved.