ƒoƒXŽž•\ŒŸõTopƒy[ƒW‚Ö“S“¹Žž•\‚Ö  
0749-22-3306
bus@ohmitetudo.co.jp
’â—¯Š–¼‚©‚ç’T‚· ˜Hü‚Ì‘S‚Ä‚ÌŽž‚ð•\Ž¦


˜Hü–¼FŒÎŠÝü •½“úƒ_ƒCƒ„

‰˜H
’â—¯Š–¼ 1 2 3 4 5 6 7
•l‘å’Ã 7:40 8:50 10:40 13:20 14:40 17:40 19:00
•l’¬ 7:41 8:51 10:41 13:21 14:41 17:41 19:01
‹ž’¬’Ê‚è 7:42 8:52 10:42 13:22 14:42 17:42 19:02
‘å’Éw 7:45 8:55 10:45 13:25 14:45 17:45 19:05
Œ§’¡‘O 7:46 8:56 10:46 13:26 14:46 17:46 19:06
¼ƒPŽ}’¬ 7:47 8:57 10:47 13:27 14:47 17:47 19:07
¤H‰ï‹cŠ‘Oi‘å’Áj 7:49 8:59 10:49 13:29 14:49 17:49 19:09
‘å’ϐ‘Oiƒpƒ‹ƒR‘Oj 7:50 9:00 10:50 13:30 14:50 17:50 19:10
‹`’‡Ž›i¼•‘å’ÃVƒ‡ƒbƒsƒ“ƒOƒZƒ“ƒ^[‘Oj 7:54 9:04 10:54 13:34 14:54 17:54 19:14
”nê‚P’š–ÚŒ§—§‘̈çŠÙ‘O 7:54 9:04 10:54 13:34 14:54 17:54 19:14
¼ƒm¯i‚Ñ‚íŒÎ‘å’ÃvƒŠƒ“ƒXƒzƒeƒ‹‘Oj 7:55 9:05 10:55 13:35 14:55 17:55 19:15
–؂̉º’¬ 7:56 9:06 10:56 13:36 14:56 17:56 19:16
ŠÛ‚Ì“à’¬ 7:57 9:07 10:57 13:37 14:57 17:57 19:17
‘VŠŒö‰€ 7:59 9:09 10:59 13:39 14:59 17:59 19:19
–{ŠÛ’¬ 8:00 9:10 11:00 13:40 15:00 18:00 19:20
’†‚̏¯ 8:00 9:10 11:00 13:40 15:00 18:00 19:20
Œä“aƒP•l 8:01 9:11 11:01 13:41 15:01 18:01 19:21
‰q¶‰ÈŠwƒZƒ“ƒ^|‘O 8:02 9:12 11:02 13:42 15:02 18:02 19:22
ƒ[ƒ€Ž ‰ê‘O 8:02 9:12 11:02 13:42 15:02 18:02 19:22
ÎŽR‰w 8:08 9:18 11:08 13:48 15:08 18:08 19:28


•œ˜H
’â—¯Š–¼ 1 2 3 4 5 6 7
ÎŽR‰w 7:10 8:10 10:00 11:20 14:00 17:00 18:20
ƒ[ƒ€Ž ‰ê‘O 7:11 8:11 10:01 11:21 14:01 17:01 18:21
‰q¶‰ÈŠwƒZƒ“ƒ^|‘O 7:12 8:12 10:02 11:22 14:02 17:02 18:22
Œä“aƒP•l 7:13 8:13 10:03 11:23 14:03 17:03 18:23
’†‚̏¯ 7:13 8:13 10:03 11:23 14:03 17:03 18:23
–{ŠÛ’¬ 7:13 8:13 10:03 11:23 14:03 17:03 18:23
‘VŠŒö‰€ 7:16 8:16 10:06 11:26 14:06 17:06 18:26
ŠÛ‚Ì“à’¬ 7:16 8:16 10:06 11:26 14:06 17:06 18:26
–؂̉º’¬ 7:17 8:17 10:07 11:27 14:07 17:07 18:27
¼ƒm¯i‚Ñ‚íŒÎ‘å’ÃvƒŠƒ“ƒXƒzƒeƒ‹‘Oj 7:18 8:18 10:08 11:28 14:08 17:08 18:28
”nê‚P’š–ÚŒ§—§‘̈çŠÙ‘O 7:19 8:19 10:09 11:29 14:09 17:09 18:29
‹`’‡Ž›i¼•‘å’ÃVƒ‡ƒbƒsƒ“ƒOƒZƒ“ƒ^[‘Oj 7:21 8:21 10:11 11:31 14:11 17:11 18:31
‘å’ϐ‘Oiƒpƒ‹ƒR‘Oj 7:21 8:21 10:11 11:31 14:11 17:11 18:31
¤H‰ï‹cŠ‘Oi‘å’Áj 7:22 8:22 10:12 11:32 14:12 17:12 18:32
¼ƒPŽ}’¬ 7:23 8:23 10:13 11:33 14:13 17:13 18:33
Œ§’¡‘O 7:24 8:24 10:14 11:34 14:14 17:14 18:34
‘å’Éw 7:26 8:26 10:16 11:36 14:16 17:16 18:36
‹ž’¬’Ê‚è 7:27 8:27 10:17 11:37 14:17 17:17 18:37
•l’¬ 7:28 8:28 10:18 11:38 14:18 17:18 18:38
•l‘å’Ã 7:36 8:36 10:26 11:46 14:26 17:26 18:46
2019”N9ŒŽ26“ú(–Ø) ‰ü³





Copyright(C) OhmiRailway Corporation. All rights reserved.